Новий Розділ. Новороздільська школа № 4

Місія школи:
формування одухотвореної, толерантної, морально і фізично здорової особистості, здатної креативно мислити, обирати власний життєвий шлях, відповідати за свої дії Загальні виховні завдання:
І. Формувати духовний світ дитини, виховувати відповідальне ставлення до національних святинь, любов до рідної мови, народу.
ІІ. Збагачувати світогляд дитини.
ІІІ. Формувати правову свідомість і правомірну поведінку дітей.
ІV. Спрямувати зусилля на формування фізично здорової  особистості, здатної долати життєві труднощі
Конкретні завдання:
1.    Продовжувати вивчати історію рідного краю, проводити дослідницьку роботу в рамках учнівського руху "Моя земля – земля моїх батьків.”
2.    Залучати батьків до проведення екскурсій та організації дозвілля дітей.
3.    Урізноманітнювати форми роботи товариства "Краяни”.
 ІІ. Збагачувати світогляд дитини.
1.  Розвивати інтерес учнів до подій суспільного життя, сучасних досягнень науки і техніки.
2.  Формувати активну життєву позицію.
3.  Розвивати зацікавленість дітей до оволодіння інформаційними новітніми технологіями.
ІІІ. Формувати правову свідомість і правомірну поведінку дітей.
1.    Виховувати у дітей повагу до закону, розуміння суспільної цінності прав людини.
2.    Зміцнювати співпрацю школи, громадськості та правоохоронних органів.
3.    Виховувати правову культуру і розвивати розуміння добра і зла, сприяти засвоєнню норм етики, загальнолюдських цінностей.
IV.Спрямувати зусилля на формування фізично здорової  особистості, здатної долати життєві труднощі
 1.  Сприяти фізичному та інтелектуальному розвитку через систему вдало підібраних виховних заходів.
2.  Регулярно залучати учнів до участі в спортивних змаганнях.
3.  Практикувати проведення туристичних походів, екскурсій на природу.
Тут ви можете пeрейти на презентацію місії школи