Новий Розділ. Новороздільська школа № 4

Семінари, конференції, педради

Міський семінар учителів інформатики

23 грудня, у нашій школі відбувся міський семінар- практикум учителів з інформатики.

План роботи семінару

10.00-10.05 — Організаційний момент. 10.05-10.25 Виступ "Впровадження інформаційної компетентності на уроках інформатики Федів Н.М., методист ММК  10.25– 11.10—  Відкритий урок у 11 класі. "Ділова графіка”. Урок-практикум Учитель Турчин Г.Ф.  11.10-11.20—Обговорення уроку.  11.25– 12.10 "Декілька цікавих ідей до уроку інформатики.” Практикум. Чопак Л.М., голова міського м/о учителів інформатики .  12.00-13.00—Обмін досвідом роботи
 Програмка семінару скачати
Відкритий урок скачати

Семінар з німецької мови

Учитель нашої школи Лібрук Надія Степанівна взяла участь у семінарі для вчителів другої іноземної мови (німецької), який відбувся 2 грудня 2010р. у Львівському ліцеї менеджменту. Метою семінару була зустріч з автором НМК «Hallo, Freunde!» для 5-10 класів п. Світланою Сотніковою, яка детально і яскраво охарактеризувала і продемонструвала головні методико-дидактічні принципи, за якими вона ї її команда уклали цей НМК, а також поділилася новими ідея щодо подальшого вдосконалення НМК для ефективного навчання німецької мови як другої. Учителі-учасники семінару у свою чергу обмінювалися досвідом роботи з різними підручниками і відповідно порівнювали їхні переваги і недоліки навчання німецької мови. Надія Степанівна каже: «Я була приємно здивована, що усі учасники семінару (а нас було 59) отримали у подарунок новий підручник «Hallo, Freunde!» для 10-го класу та робочий зошит, а також сертифікат, який засвідчує участь у цьому семінарі».

Міський семінар з англійської мови

25 листопада 2010 року в нашій школі відбувся міський семінар для вчителів англійської мови. Учителі школи поділилися досвідом, як оптимізувати процес навчання іноземних мов на основі новітніх комунікативних методик.
Гаслом семінару стали слова Кіплінга: "The beautiful thing about learning is that nobody can take it away from you".
Відкриті уроки показали:
- учитель-методист О.В.Василевська у 1-А класі "Great fun with letters, numbers and colours";
- учитель ІІ категорії Н.С.Лібрук у 5-А класі "Television and celebrities";
- учитель І категорії О.В.Жила у 6-В класі "Books our good friends";
- учитель ІІ категорії Ю.Є.Ухова у 10-А класі (спецпредмет) "Political system of the UK".
Завершився семінар Фінальним концертом щорічного шкільного конкурсу англомовної пісні "Song Contest 2010".